Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare servicii de intretinere si reparatie buldoexcavator (constatare soft motor tip buldoexcavator 3CX14L4WM), conform referta de necesitate nr. 3214/20.05.2021, aferent desfasurarii in conditii optime a activitatiilor parcului auto al Primarie Ghioroc
- Număr anunț
- DA28107671
- Autoritate contractantă
- Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840 RON
- Valoare atribuită
- 840 RON
- Data publicării
- 02.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.