Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt Denumire produs UM Cant. 1 CLT2000HK-OEM PANTUM CP2200DW 3500 pag buc 18 2 CLT2000HC-OEM PANTUM CP2200DW 3500 pag buc 15 3 CLT2000HY-OEM PANTUM CP2200DW 3500 pag buc 15 4 CLT2000HM-OEM PANTUM CP2200DW 3500 pag buc 15 5 TL425X-OEM PANTUM M7105 6000 pag buc 50 6 HP CE250X-OEM HP Laserjet MFP CP3525DN 10000 pag buc 6 7 HP CE251A-OEM HP Laserjet MFP CP3525DN 7000 pag buc 3 8 HP CE252A-OEM HP Laserjet MFP CP3525DN 7000 pag buc 3 9 HP CE253A-OEM HP Laserjet MFP CP3525DN 7000 pag buc 3 10 HP CE740A-OEM HP Laserjet CP 5225 DN 7000 pag buc 10 11 HP CE741A-OEM HP Laserjet CP 5225 DN 7300 pag buc 10 12 HP CE742A-OEM HP Laserjet CP 5225 DN 7300 pag buc 10 13 HP CE743A-OEM HP Laserjet CP 5225 DN 7300 pag buc 10 14 HP CF380X-OEM HP Laserjet PRO MFP M476DN 4400pag buc 6 15 HP CF381A-OEM HP Laserjet PRO MFP M476DN 2700pag buc 3 16 HP CF382A-OEM HP Laserjet PRO MFP M476DN 2700pag buc 3 17 HP CF383A-OEM HP Laserjet PRO MFP M476DN 2700pag buc 3
- Număr anunț
- DA28278150
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41,98 RON
- Valoare atribuită
- 41,98 RON
- Data publicării
- 25.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.