Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: Servicii ICT&IOT- Managementul fluxurilor de servire. Solutia are ca scop organizarea si masurarea timpilor de asteptare precum si de rezolvare a acestora in cadrul fluxurilor de servire (program de relatii cu publicul), unde exista procese care genereaza cozi de asteptare. Sistem de gestiune drepturi: gestiune grupuri utilizatori, gestiune drepturi si asocierea lor la grupuri, asociere utilizatori la grupuri si moştenirea de drepturi. Include: Ticket dispenser touch screen display 17, Telecomanda WiFi, Display comercial, Sistem controller, Suport VESA, Sistem avertizare sonora exterioara. Aplicatie kiosk cu ecran tactil cu dispenser tickete, Aplicatie mobila control coada, Aplicatie de afisare stare cozi. Serviciul se preteaza institutiilor publice. Cost anual = 2292 euro fara TVA, rerezentand 11.425,85 lei fara TVA. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9851 lei, valabil pentru 14.06.2021.
- Număr anunț
- DA28226946
- Autoritate contractantă
- ORASUL MACIN (CUI 3839156)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 79416100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11,43 RON
- Valoare atribuită
- 11,43 RON
- Data publicării
- 17.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.