Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: Conexiune de tip VPN, punct la punct prin fibra optica dedicata si transparenta. Valoare abonament lunar = 2000 lei fara tva/luna. Conexiunea se va realiza între sediul D.G.A.S.P.C. Sector 5 din Str. Fabrica de Chibrituri nr. 9-11, Sector 5, București și sediul D.I.T.L. Sector 5 din Str. Sebastian nr. 23, Sector 5, București Contractul se va încheia pana la data de 31.12.2021 cu posibilitate de prelungire pana la data de 30.04.2022
- Număr anunț
- DA28256107
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72318000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12 RON
- Valoare atribuită
- 12 RON
- Data publicării
- 23.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.