Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: 1. Abonament VPN; 2. Viteza de traffic 128 kbps -256 kpps; 3. FIBRA cu banda garantata; 4. ABONAMENTE M2M cu traffic 5 mbps inclus; 5. ABONAMENTE VMB - SANDBOX 5 GB , NELIMITAT INTERNET SI DATE , CU SCADEREA VITEZEI DE TRAFIC DUPA CEI 5 GB. Valoarea abonamentului lunar este de 1681 EURO fara TVA, reprezentand 8388,52 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9902 RON, valabil in data de 26.04.2021.
- Număr anunț
- DA28098713
- Autoritate contractantă
- APA CTTA SA ALBA (CUI 1755482)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72318000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,66 RON
- Valoare atribuită
- 100,66 RON
- Data publicării
- 02.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.