Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania S.A. pune la dispozitia beneficiarului: 1 Sim de date, traffic nelimitat, tableta gratuita Samsung A7 10.4 32G; 4 bucati sim de voce mobila, nelimitat national +8G date; Valoarea totala a contractului pentru o perioada de 24 de luni este de 1392 EURO fara TVA, reprezentand 6936,61 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9832 RON, valabil in data de 02.06.2021.
- Număr anunț
- DA28110222
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma a Domeniului Public Cluj-Napoca (CUI 201233)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,94 RON
- Valoare atribuită
- 6,94 RON
- Data publicării
- 03.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.