Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: Serviciul Red infinity nelimitat. Valoare abonament lunar = 7 euro fara tva. Perioada contractuala = 24 luni. Total valoare contract pe 24 luni = 168 euro fara tva, reprezentand 837,63 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9859 lei, valabil pentru 18.06.2021.
- Număr anunț
- DA28271792
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma a Domeniului Public Cluj-Napoca (CUI 201233)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 838 RON
- Valoare atribuită
- 838 RON
- Data publicării
- 25.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.