Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania S.A. pune la dispozitia beneficiarului: • 2 fluxuri ISDN PRA 30 canale(30 canale in cladirea A + 30 canale in cladirea B) pentru comunicatia cu exteriorul – 4000 minute nationale si international + 1500 minute catre retele fixe nationale. Fluxurile vor functiona in regim redundant; • Servicii de mentenanta Premium cu interventie prioritara pentru rezolvarea eventualelor deranjamente. Cost lunar 2633,65 RON fara TVA. (535 euro/1 luna; curs valutar 1 euro=4.9227 lei conf oferta 40003/04.06.2021
- Număr anunț
- DA28135694
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64211000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,63 RON
- Valoare atribuită
- 2,63 RON
- Data publicării
- 07.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.