Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania S.A. pune la dispozitia beneficiarului: Abonament acces Internet Dedicat 100 pana la 200 Mbps. Valoare abonamentului lunar este de 885,93 RON fara TVA. CONFORM OFERTA 41457/10.06.2021

Număr anunț
DA28174360
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
886 RON
Valoare atribuită
886 RON
Data publicării
10.06.2021 00:00
Data finalizării
11.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

886 RON

din 886 RON estimat