Atribuită
Cumpărare directă
Servicii telecomunicatii:1. Abonament 10 buc Red Infinity la 11 euro fara tva/ buc cu urmatoarele beneficii: nelimitat minute si SMS nationale; nelimitat minute si SMS in roaming SEE ; 25 GB Trafic national si SEE ( cu FUP ). 2. Abonament 37 buc Red Infinity la 7 euro fara tva/ buc cu urmatoarele beneficii: nelimitat minute si SMS nationale; nelimitat minute si SMS in roaming SEE ; 15 GB Trafic national si SEE ( cu FUP ). 3. Abonament VPN 1 buc la 20 euro fara tva : - Internet 512 kbps national. Pret abonament lunar = 389 euro fara tva. Contract 24 luni. Valoare totala contract = 9336 euro fara tva, reprezentand 46.560,50 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9872 lei, valabil pentru 24.06.2021.
- Număr anunț
- DA28273410
- Autoritate contractantă
- ORASUL HOREZU - CONSILIUL LOCAL HOREZU (CUI 2541479)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46,56 RON
- Valoare atribuită
- 46,56 RON
- Data publicării
- 25.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.