Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului serviciul: Taxa configurare echipament Business Data Security. Pret = 160 Euro fara tva, taxa one-time, reprezentand 797,95 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9872 lei, valabil pentru 24.06.2021.
- Număr anunț
- DA28274074
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 30211400-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798 RON
- Valoare atribuită
- 798 RON
- Data publicării
- 25.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.