Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de telefonie fixa si fax to mail, pentru unitatea sanitara, pentru o perioada de 12 luni. Abonamentul lunar va include: 3 abonamente de telefonie fixa si fax to mail (3 x Vodafone Office Complet la 10 Euro+TVA fiecare), incluzand serviciu de internet fara limita de trafic, serviciul de Fax2Mail - care include faxuri gratuite catre orice destinatie fixa nationala si servicii de telefonia fixa cu minute nelimitate national incluse; total valoare abonament lunar = 30 Euro fara tva, reprezentand 149,58 lei fara tva. Cele 3 locatii ale unitatii sanitare pentru care se achizitioneaza servicii sunt : din str. Fantanii, nr. 3, Busteni; din str. Alpinistilor, nr. 7, Busteni; din str. Cezar Petrescu, nr. 1, Busteni. Contractul va intra in vigoare in data de 09.07.2021.
- Număr anunț
- DA28229810
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,80 RON
- Valoare atribuită
- 1,80 RON
- Data publicării
- 18.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.