Atribuită
Cumpărare directă
“Servicii de televiziune digitala prin cablu Sediul Bucuresti.Acord cadru pe 4 ani” conform Caiet de sarcini nr. 52640/11.05.2021Pretul unitar al serviciilor este ferm pe perioada de derulare a primului contract subsecvent, respectiv 12 luni. Ajustarea preturilor, pentru serviciile prestate se va face prin negociere cu promitentul - prestator de servicii, pentru contractele subsecvente pentru anii 2, 3 si 4 si se va incheiea un nou contract subsecvent pe perioada de un an. Pretul unitar al serviciilor din oferta declarata castigatoare in RON fara TVA este ferm pe toata durata contractului subsecvent din primul an. Pretul contractelor subsecvente fara TVA se va face prin negociere cu prestatorul de servicii, pentru contractele subsecvente pentru anii 2,3 si 4, prin aplicarea Formulei de calcul: Pretul noului contract subsecvent = (Pretul contractului subsecvent anterior*IPC pentru servicii)/100 , unde IPC pentru servicii este indicele armonizat al preturilor de consum comunicat de INSTITUTUL NAŢIONAL DE STATISTICĂ pentru perioada de derulare a contractului subsecvent anterior. Preturile unitare pe tipuri de servicii ale noului contract subsecvent pot fi scazute sub valorile initiale pe toata perioada de derulare a contractului in cazul in care pretul de lista a prestatorului se modifica in acest sens. Pretul unitar al serviciilor din noul contract subsecvent ramane ferm pe toata perioada de derulare a contractului.
- Număr anunț
- DA28125374
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 92232000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31,88 RON
- Valoare atribuită
- 31,88 RON
- Data publicării
- 04.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.