Atribuită
Cumpărare directă
Unitatea Militara 01836 Otopeni, doreste sa achizitioneze: Cartus toner Samsung Black MLT-D1042S (SU737A) ptr. ML-1660/ML-1665/ML-1670/ML-1675/ML-1860/ML-1865W SCX-3200/SCX-3205/SCX-3205W, capacitate 1500pag OEM:SU737A 5 Cartus toner Lexmark 602 Black Return Program 60F2000 pt. MX310dn / MX410de / MX510de / MX511de / MX511dhe / MX511dte / MX611de / MX611dhe; cap. 2,500 pag OEM:60F2000 2 Cartus toner HP 650A Black Contract CE270AC ptr. Color LaserJet Enterprise CP5525/M750, 13500pag OEM:CE270AC 2 Cartus toner Xerox Black 113R00737 ptr. Phaser 5335, 10000pag OEM:113R00737 1 Toner Lexmark negru cap. mare 51B2H00 pt. MS417dn / MS517dn / MS617dn / MX417de / MX517de / MX617de; cap. 8,500 pag OEM:51B2H00 2 Kit fotoconductor Lexmark Black E260X22G ptr. X466de / X464de / X466dte / X466dwe / X463de / X364dn / X363dn / X364dw / X264dn / E460dn / E460dw / E360dn / E360d / E260dn / E260d / E260 / E462dtn, 30000pag OEM:E260X22G 1 Cartus toner OKI black 45862840 ptr. MC853/MC873, 7000pag OEM:45862840 2 Cartus toner OKI cyan 45862839 ptr. MC853/MC873, 7300pag OEM:45862839 1 Cartus toner OKI magenta 45862838 ptr. MC853/MC873, 7300pag OEM:45862838 1 Cartus toner OKI yellow 45862837 ptr. MC853/MC873, 7300pag OEM:45862837 1 Cartus toner OKI black cap. mare 45807106 ptr. B412/B432/B512/MB472/MB492/MB562, 7000pag OEM:45807106 1.
- Număr anunț
- DA28110354
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,72 RON
- Valoare atribuită
- 7,72 RON
- Data publicării
- 03.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.