Atribuită
Cumpărare directă
1.Unitate Fuser Konica Minolta pentru C3851FS, originala, Cod A4Y5W22 24 luni buc. 2 p/u443,10 =886,20lei 2.Cartuş original toner black TK-8115K pentru Kyocera Ecosys M8124CIDN 24 luni buc. 4 p/u301,41 =1.205,64lei 3.Cartuş original toner cyan TK-8115C pentru Kyocera Ecosys M8124CIDN 24 luni buc. 4 p/u272,06 =1.088,24lei 4.Cartuş original toner yellow TK-8115Y pentru Kyocera Ecosys M8124CIDN 24 luni buc. 4 p/u272,06 =1.088,24lei 5.Cartuş original toner magenta TK-8115M pentru Kyocera Ecosys M8124CIDN 24 luni buc. 4 p/u272,06 =1.088,24lei 6.Unitate de imagine neagra pentru Konica Minolta C258, DR313K - cod A7U40RD 24 luni buc. 4 p/u306,78 =1.227,12lei 7.Unitate Fuser Konica Minolta pentru C258, originala, Cod A161R719A 24 luni buc. 1 p/u1.046,95 =1.046,95lei 8.Waste Toner Box original pentru Konica Minolta C258, WX-103, cod A4NNWY4 24 luni buc. 5 p/u100,80 =504,00lei 9.Brother Banda laminata TZeSE4 original, negru pe alb, 18mm x 8 m, pentru Brother PT-E300VP 24 luni buc. 20 p/u95,78 =1.915,60lei TOTAL =10.050,23lei
- Număr anunț
- DA28192467
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,05 RON
- Valoare atribuită
- 10,05 RON
- Data publicării
- 14.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.