Atribuită Cumpărare directă

CRG718 Cartus Toner Cyan Original Canon MF729CX, CRG718 Cartus Toner Magenta Original Canon MF729CX, CRG718 Cartus Toner Yellow Original Canon MF729CX, CRG718 Cartus Toner Black Original Canon MF729CX, Cilindru pentru imprimanta multifuncțională Konica Minolta Bizhub C308 negru, Toner Konica Minolta TN-324C Toner Cyan pentru C258, C308, C368 approx. 26k / 5% ONCE

Număr anunț
DA28232069
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,78 RON
Valoare atribuită
3,78 RON
Data publicării
18.06.2021 00:00
Data finalizării
22.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3,78 RON

din 3,78 RON estimat