Atribuită Cumpărare directă

TK-8115C; Toner cyan, 6,000 pag. A4 5% (ECOSYS M8124cidn, M8130cidn) 3 buc TK-8115K; Toner black, 12,000 pag. A4 5% (ECOSYS M8124cidn, M8130cidn) 2 buc TK-8115M; Toner magenta, 6,000 pag. A4 5% (ECOSYS M8124cidn, M8130cidn) 2 buc TK-8115Y; Toner yellow, 6,000 pag. A4 5% (ECOSYS M8124cidn, M8130cidn) 2 buc Cartus toner Kyocera Cyan TK-895C ptr. FS-C8020MFP, FS-C8025MFP, FS-C8520MFP, FS-C8525MFP, 6000pag OEM:TK-895C 4 buc Cartus toner Kyocera Magenta TK-895M ptr. FS-C8020MFP, FS-C8025MFP, FS-C8520MFP, FS-C8525MFP, 6000pag OEM:TK-895M 2 buc Cartus toner Kyocera Yellow TK-895Y ptr. FS-C8020MFP, FS-C8025MFP, FS-C8520MFP, FS-C8525MFP, 6000pag OEM:TK-895Y 2 buc Cartus toner Kyocera Black TK-895K ptr. FS-C8020MFP, FS-C8025MFP, 12000pag OEM:TK-895K 1buc Cartus toner OKI black 45862840 ptr. MC853/MC873, 7000pag OEM:45862840 1 buc Cartus toner OKI yellow 45862837 ptr. MC853/MC873, 7300pag OEM:45862837 1 buc Cartus toner OKI magenta 45862838 ptr. MC853/MC873, 7300pag OEM:45862838 1 buc Cartus toner OKI cyan 45862839 ptr. MC853/MC873, 7300pag OEM:45862839 1 buc Cartus toner Xerox Black 006R01573 ptr. Workcentre 5019/5021/5022/5024, 9000pag OEM:006R01573 2 buc Cartus cerneala HP 953XL Black cap. mare L0S70AE ptr. OfficeJet Pro 7740/8710/8715/8720/8725/8730/8210/8218, 2000pag OEM:L0S70AE 2buc Cartus cerneala HP 953XL Cyan cap. mare F6U16AE ptr. OfficeJet Pro 7740/8710/8715/8720/8725/8730/8210/8218, 1600pag OEM:F6U16AE 2buc Cartus cerneala HP 953XL Magenta cap. mare F6U17AE ptr. OfficeJet Pr

Număr anunț
DA28207797
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,79 RON
Valoare atribuită
8,79 RON
Data publicării
16.06.2021 00:00
Data finalizării
17.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,79 RON

din 8,79 RON estimat