Atribuită
Cumpărare directă
TK-8115C; Toner cyan, 6,000 pag. A4 5% (ECOSYS M8124cidn, M8130cidn) 2 TK-8115M; Toner magenta, 6,000 pag. A4 5% (ECOSYS M8124cidn, M8130cidn) 2 TK-8115Y; Toner yellow, 6,000 pag. A4 5% (ECOSYS M8124cidn, M8130cidn) 2 Cartus cerneala HP 728 Yellow F9J65A ptr. DesignJet T730/T830, 130ml OEM:F9J65A 1 Cartus cerneala HP 728 Magenta F9J66A ptr. DesignJet T730/T830, 130ml OEM:F9J66A 1 Cartus cerneala HP 728 Cyan F9J67A ptr. DesignJet T730/T830, 130ml OEM:F9J67A 1 mai putin
- Număr anunț
- DA28255223
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,94 RON
- Valoare atribuită
- 2,94 RON
- Data publicării
- 23.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.