Atribuită Cumpărare directă

Lemn de foc

Număr anunț
DA34805457
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială "Nagy Mózes", Estelnic (CUI 18297720)
Furnizor / câștigător
JBE FOREST S.R.L. (CUI 28899960)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
09.01.2024 13:46
Data finalizării
11.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON