Ofertă acceptată Cumpărare directă

Autorizare VTP ISCIR PT A 1-2010 centrala termica pardosea Pmax 400 kW

Număr anunț
DA34494918
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE TITULESCU (CUI 18506397)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.416.413 RON
Data publicării
14.11.2023 11:23
Data finalizării
15.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.416.413 RON