Atribuită
Cumpărare directă
3M KETAC MOLAR EASYMIX ART EE 56633Lot Buc 4.00 158.00 632.00 DEPURAL NEOLot/Serie: Cut 1.00 15.00 15.00 SP SEPTOMIXINE 7.5 G Cod CIM W08870001Lot/Serie: Buc 1.00 189.00 189.00 SP ENDOMETHASONE KIT 14G + 10MLLot/Serie: set 1.00 268.00 268.00 CK OXID DE ZN 50 G Lot/Serie: Buc 1.00
- Număr anunț
- DA28257457
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,12 RON
- Valoare atribuită
- 1,12 RON
- Data publicării
- 23.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.