Atribuită Cumpărare directă

TARTAN TURNAT CU GROSIME 3CM

Număr anunț
DA28284073
Autoritate contractantă
ORASUL COSTESTI (PRIMARIA COSTESTI) (CUI 4834769)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
33682000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,29 RON
Valoare atribuită
134,29 RON
Data publicării
28.06.2021 00:00
Data finalizării
29.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,29 RON

din 134,29 RON estimat