Atribuită Cumpărare directă

STATUS AMORSA DE EXTERIOR 10 LT 03.03.10G CARMYCO 3 buc 107,31 PRIMO ACRYLIC PROFESSIONAL 16LT 02.PROF.1 CARMYCO 12 buc 162,62

Număr anunț
DA28278408
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,27 RON
Valoare atribuită
2,27 RON
Data publicării
25.06.2021 00:00
Data finalizării
25.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,27 RON

din 2,27 RON estimat