Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asistență tehnică pentru sisteme, întreținere, sisteme, întreținere și reparații software/hardware și Internet Serviciile cuprind: 1. Definirea si implementarea fluxurilor de documente stabilite in analiza cu Beneficiarul 2. Definirea si stabilirea rolurilor utilizatorilor in accesul la documente 3. Încarcarea documentelor în fluxurile de documente 4. Împartirea documentelor pe tipuri (categorii) 5. Alocarea metadatelor specifice documentelor 6. Cautarea si regasirea documentelor 7. Aprobarea documentelor in functie de rolul utilizatorului 8. Pastrarea istoricului documentelor prin versionare 9. Intretinere fluxuri implementate
- Număr anunț
- DA28289142
- Autoritate contractantă
- Agentia Romana De Asigurare A Calitatii In Invatamantul Preuniversitar-A.R.A.C.I.P (CUI 18126924)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 72253200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 118,90 RON
- Valoare atribuită
- 118,90 RON
- Data publicării
- 28.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.