Atribuită
Cumpărare directă
Realizare de aplicatii software pe baza cerintelor beneficiarului. Serviciile cuprind: 1. Analiza - modelarea cerintelor de business, prin definirea scopului clar si detaliat al fiecarei cerinte. 2. Proiectare - transformarea cerintelor de business in specificatii tehnice detaliate cu definirea impactului generat de implementarea fiecarei cerinte in restul sistemului informatic. 3. Dezvoltare/testare/implementare - implementarea cerintellor detaliate in specificatiile tehnice, pe baza clarificarilor din etapele de analiza si proiectare. 4. Actualizare informatii pe perioada contractuala 5. Servicii Google Workplaces 75 camere
- Număr anunț
- DA28289143
- Autoritate contractantă
- Agentia Romana De Asigurare A Calitatii In Invatamantul Preuniversitar-A.R.A.C.I.P (CUI 18126924)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 72230000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130,79 RON
- Valoare atribuită
- 130,79 RON
- Data publicării
- 28.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.