Atribuită
Cumpărare directă
Perie Sarma LT06967-1 buc,6.30 lei-1 buc,6.3025 lei Cheie Combinata Cu Clichet 17mm YT-1660-1 buc,23.5294 lei Ranga Scos Cuie LT34310-1 buc,19.4958 lei Ranga scos cuie 600 mm fi14 LT34600-1 buc,14.2857 lei Electrozi Inox LIM 304L 2.5x350-20 buc,1.5966 lei Colier Oetiker 10-16-6 buc,1.3445 lei Surub Cap Hexagonal M12x160 8.8-5 buc,4.6218 lei Piulita Cu Autoblocare M12-5 buc,0.4202 lei Saiba Plata M12x24x2.5-5 buc,0.1261 lei Plasa Tantari 1.2 M-2 buc,5.8824 lei Grebla Plastic 18Dinti Cu Coada LT35879-3 buc,17.6471 lei Cheie Imbus 12 Mm-1 buc,11.8487 lei Buton Pornire U650-1 buc,7.8151 lei Vaselina U90 8kg-1 buc,79.8319 lei Spray Degripant WURTH 600ml-1 buc,21.5966 lei Surub Cap Hexagonal M8x70 5.8-10 buc,0.8403 lei Surub Cap Hexagonal M10x100 8.8-10 buc,1.5126 lei Piulita M8-10 buc,0.1008 lei Piulita M10 4071-10 buc,0.2521 lei Antigel G12 Concentrat 5l DriveMax ROSU-1 buc,53.3613 lei Acumulator Banner 12x110 Power Bull P11040-2 buc,,550.4202 lei Lacat 60mm Alama Drept 192050-2 buc,46.4706 lei Cablu Punte Baterii-1 buc,37.8151 lei Lant Zn 6.5mm 106100 065Z-1.90 Ml,10.5042 lei Rola 125mm DVR125-P62 3470 Piv. TENTE-1 buc,22.7731 lei Rola 125mm DVR125-P62 3477 Piv.Fr. TENTE-1 buc,30.7563 lei Rola 125mm DVR125-P62 3478 Fixa TENTE-2 buc,17.4790 lei
- Număr anunț
- DA28300479
- Autoritate contractantă
- COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA COMUNEI LIVEZILE) (CUI 4562117)
- Furnizor / câștigător
- AGROLIV SRL (CUI 6761027)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,74 RON
- Valoare atribuită
- 1,74 RON
- Data publicării
- 30.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.