Atribuită
Cumpărare directă
SCANDIA BUCEGI PUI 200G CV 34 6 720,12 SCAN.PATE BUCEGI PO200G CV 30 6 635,40 GAROM FILE HERING SOS TO1 CV 300 1 1098,00 RAZA S.ULEI FL.SOAR.5L BI 100 1 3160,00 MARGARITAR ZAHAR CR.1KG PG 300 1 765,00 TITAN PESMET 500G PG 100 1 391,00 BARIL.SPAGHETTI NR.5 1KG CU 100 1 754,00 PAMBAC ELICE 5KG PG 20 1 549,60 PAMBAC MELCISORI 5KG PG 20 1 549,60 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 150 1 304,50 SALROM SARE IOD.EXTR1KG CU 204 1 301,92 FUCHS PIPER NEGRU MAC.500 BO 19 1 729,79 DELIKAT LEGUME 1KG PG 50 1 917,50 DERONI OREZ CAMOLINO 1KG PG 100 1 758,00 OET.BUD.CAPS.40G 4LA PRET PG 38 4 121,60 OET.BUDINCA GUST CAPSUNI PG 30 5 159,00
- Număr anunț
- DA28159832
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11,92 RON
- Valoare atribuită
- 11,92 RON
- Data publicării
- 09.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.