Ofertă acceptată Cumpărare directă

paine alba feliata 600 gr, cornuri cu diferite umpluturi ,mere

Număr anunț
DA34483558
Autoritate contractantă
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 BISTRIȚA (CUI 4347720)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
569.562 RON
Data publicării
13.11.2023 11:23
Data finalizării
15.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

569.562 RON