Atribuită
Cumpărare directă
Registru extrase multilingve acte stare civila 1 Registru inreg. cereri divort` A4/AT2` R 100 1 Cerere de divort A4/T2` B100 20 Proces verbal consimtamint anexa4 B100`A4/T2 1 Declaratie mentinere cerere de divort ` B100` A4/ 1 Declaratie renuntare cerere divort B100` A4/T2 1 Referat clasarea dosarului` B100` A4/T2 1 Certficat de divort` A4/T1 20 Proces verbal respingere` B100` A4/T1 1
- Număr anunț
- DA28161918
- Autoritate contractantă
- COMUNA VURPAR (PRIMARIA COMUNEI VURPAR) (CUI 4406355)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 136 RON
- Valoare atribuită
- 136 RON
- Data publicării
- 09.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.