Atribuită
Cumpărare directă
1. CHAMAECYPARIS (CHAMAECYPARIS LAWSONIANA) (Columnaris Glauca) (Arbore) (Chiparos Albastru cu H - 185 - 200 cm. Planta la container de 45 litri, bine dezvoltata si garnisita, rezistent la daunatori, crestere pana la 10 metri) {160.00 buc. x 220.00 lei/ buc. = 35,200.00 lei} Achizitia se realizeaza conform referat nr. 16508/07-06-2021 Sectia Zone Verzi, Oferta nr. 16679/08.06.2021, ADV 1218570/07-06-2021. Transportul este asigurat de furnizor, imediat dupa transmiterea comenzii ferme si finalizarea achizitiei in SEAP, la Magazia Sectiei Zone Verzi din incinta Parcului Romanescu. Receptia produselor se realizeaza in locatia indicata de achizitor in prezenta reprezentantilor/ reprezentantului furnizorului si achizitorului in ziua livrarii. Persoana de contact Serviciu Achizitii Publice {D-na. Alina STEFAN - Tel.: 0737747365} si Sectia Zone Verzi {Dna. Nicoleta Tuca - Tel. 0743-078560} Documente ce insotesc produsele: La livrare produsele vor fi insotite de factura fiscala, declaratie de conformitate, Certificat de garantie, etc.
- Număr anunț
- DA28150387
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- GARDEN CENTER GRUP SRL (CUI 15148952)
- Cod CPV
- 03452000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35,20 RON
- Valoare atribuită
- 35,20 RON
- Data publicării
- 08.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.