Atribuită Cumpărare directă

cartus epson 2 40 33.61 67.23 cartus epson 2 40 33.61 67.23 cartus 505x 2 180 151.26 302.52 cartus laser 226x 3 279 234.45 703.36 cartus laser 505x 1 180 151.26 151.26 cartus laser cf226a 2 180 151.26 302.52 cartus laser 505a 2 160 134.45 268.91 cartus laser 435/436 1 120 100.84 100.84, pt imprimarea documentelor de catre personalul TESA

Număr anunț
DA28160275
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,96 RON
Valoare atribuită
1,96 RON
Data publicării
09.06.2021 00:00
Data finalizării
10.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,96 RON

din 1,96 RON estimat