Atribuită Cumpărare directă

Cort foto -iglu pentru fotografiere 75x75 cm, conform oferta inregistrata cu nr. 557/341-04.06.2021

Număr anunț
DA28172474
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167 RON
Valoare atribuită
167 RON
Data publicării
10.06.2021 00:00
Data finalizării
10.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167 RON

din 167 RON estimat