Atribuită Cumpărare directă

1) Tip asigurare: “Servicii de asigurare RCA”. 2) Date despre auto/ alte tipuri de asigurari: 4 autoturisme APIA CJ DOLJ, 1) DJ-29-API, DACIA SANDERO, nr identificare - UU15SDCJC54396778; 2) DJ-30-API, DACIA LOGAN, nr identificare - UU14SDCH454397536; 3) DJ-32-API, DACIA LOGAN, nr identificare - UU14SDCH454397537; 4) DJ-33-API, DACIA LOGAN, nr identificare - UU14SDCH454397538 / asiguratul detine asigurari RCA si Casco la Omniasig . 3) Valabilitate: 19.06.2021 – 18.06.2022 4) Prima de asigurare totala – 2.126 RON 5) Conditii de plata - integral

Număr anunț
DA28192769
Autoritate contractantă
APIA - CENTRUL JUDETEAN DOLJ (CUI 20765768)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,13 RON
Valoare atribuită
2,13 RON
Data publicării
14.06.2021 00:00
Data finalizării
14.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,13 RON

din 2,13 RON estimat