Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto RCA-AG07MPR, MINISTERUL PUBLIC PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES, CUI 4318059 1) Tip asigurare –Asigurarea RCA 2) Date despre auto/ polita/ AUTOTURISM DACIA LOGAN, AG07MPR, SERIE SASIU- UU1LSDJKH37775611, AN FABRICATIE 2007 3) Valabilitate: 1AN 4) Prima de asigurare – 356 LEI / 1an 5) Conditii de plata - plata integrala

Număr anunț
DA28139696
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356 RON
Valoare atribuită
356 RON
Data publicării
07.06.2021 00:00
Data finalizării
08.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356 RON

din 356 RON estimat