Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritate Contractanta: Consiliul Judetean Botosani 2) Tip asigurare – RCA 3) Date despre asigurare/acoperiri – Raspundere civila auto pentru autoturismul Volkswagen Toureg cu nr. de inmatriculare BT01CJB; 4) Date despre asigurare/acoperiri – Raspundere civila auto pentru autoturismul Dacia Duster cu nr. de inmatriculare BT09CJB 5) Prima de asigurare RCA pentru auto BT01CJB este 288 Lei; 6) Prima de asigurare RCA pentru auto BT09CJB este 416 Lei; 7) Prima de asigurare totala pentru cele doua autovehicule este 704 lei 8) Conditii de plata - integral, prin OP;
- Număr anunț
- DA28115543
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 704 RON
- Valoare atribuită
- 704 RON
- Data publicării
- 03.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.