Atribuită Cumpărare directă

1 BUTUC SPATE U650=1 X 478.99 2 PANA= 1 X 10.08 3 JANTA COMPLETA U650=1 X 966.39

Număr anunț
DA28163526
Autoritate contractantă
ORASUL CAVNIC (PRIMARIA ORASULUI CAVNIC) (CUI 3627595)
Furnizor / câștigător
SILMECOM SRL (CUI 9139194)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,46 RON
Valoare atribuită
1,46 RON
Data publicării
09.06.2021 00:00
Data finalizării
10.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,46 RON

din 1,46 RON estimat