Atribuită Cumpărare directă

Pachet revizii echipamente Beckman Coulter: 1 CITOMETRU IN FLUX ASTRIOS 4.000,00 lei/buc 1 buc 4.000,00 lei 2 B67950 – Preventive Maintenance Kit, with Auto and Smart Sampler 21.594,00 lei/buc 1 buc 21.594,00 lei 3 B32837 – Filter, inline, 0.04 micron, with Viton O-ring 8.484,00 lei/buc 1 buc 8.484,00 lei 4 C62999 - Ultra rainbow beads 5.484,00 lei/buc 1 buc 5.484,00 lei Total pachet: 39.562,00 lei Observatie 1 : Daca in urma reviziei tehnice periodice, se constata ca este nevoie de inlocuire de piese, se va intocmi o alta oferta de pret pentru reparatie. Observatie 2 : La echipamentul CITOMETRU IN FLUX ASTRIOS este nevoie de inlocuire de piese pentru mentenanta. Vezi pozitiile 2, 3 si 4. Observatie 3 : Periodicitatea efectuarii reviziilor este de 12 luni de zile conform specificatiilor producatorului.

Număr anunț
DA28279057
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
MEDIST LIFE SCIENCE SRL (CUI 24205119)
Cod CPV
51430000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,56 RON
Valoare atribuită
39,56 RON
Data publicării
25.06.2021 00:00
Data finalizării
28.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,56 RON

din 39,56 RON estimat