Atribuită
Cumpărare directă
Pachet revizii echipamente Leica 1 PROCESOR DE TESUTURI ASP300S 700,00 lei/buc 1 buc 700,00 lei 2 STATIE DE INCLUDERE LA PARAFINA EG1150H+C 350,00 lei/buc 1 buc 350,00 lei 3 MICROTOM RM2265 700,00 lei/buc 1 buc 700,00 lei 4 NISA CHIMICA (CRUMA) 350,00 lei/buc 1 buc 350,00 lei 5 BAIE DE FLOTATIE HI1210 350,00 lei/buc 1 buc 350,00 lei 6 PLACA SOFANTA HI1220 350,00 lei/buc 1 buc 350,00 lei 7 STATIE DE COLORARE LAME AXL ST5010 700,00 lei/buc 1 buc 700,00 lei 8 CRIOTOM CM1860 1.050,00 lei/buc 1 buc 1.050,00 lei 9 PROCESOR AUTOMAT DE TESUTURI TP1020 700,00 lei/buc 1 buc 700,00 lei 10 MICROSCOP OPTIC INVERSAT DMI8 1.050,00 lei/buc 1 buc 1.050,00 lei 11 MICROSCOP CONFOCAL CU SCANARE LASER TCS SP8X 1.750,00 lei/buc 1 buc 1.750,00 lei 12 MICROSCOP CU FLUORESCENTA PENTRU CITOGENETICA MB8 1.050,00 lei/buc 1 buc 1.050,00 lei 13 MICROSCOP INVERSAT CU FLUORESCENTA CU INCUBATOR INCORPORATE (BIOSTATION) DMI8 1.050,00 lei/buc 1 buc 1.050,00 lei 14 SISTEM MICRODISECTIE LASER LMD7000 1.050,00 lei/buc 1 buc 1.050,00 lei 15 SISTEM AUTOMAT IMUNOHISTOCHIMIE BOND MAX 2.450,00 lei/buc 1 buc 2.450,00 lei 16 SISTEM AUTOMAT IMUNOHISTOCHIMIE BOND MAX – Kit PM - la 12 luni sau 15600 lame 17.400,00 lei/buc 1 buc 17.400,00 lei Total pachet revizii: 31.050,00 lei Observatie 1 : Daca in urma reviziei tehnice periodice, se constata ca este nevoie de inlocuire de piese, se va intocmi o alta oferta de pret pentru reparatie. Observatie 2 : La echipamentul de la pozitia 15 (Sistem citologie BOND MAX si Cellslide es
- Număr anunț
- DA28279065
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST LIFE SCIENCE SRL (CUI 24205119)
- Cod CPV
- 51430000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31,05 RON
- Valoare atribuită
- 31,05 RON
- Data publicării
- 25.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.