Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanță periodică și service sisteme antiefracție pentru 4 imobile aparținând Consiliului Județean Suceava, după cum urmează: - sediul CNIPT din str. Mitropoliei nr. 4; - sediul din str. Oituz nr. 15 (Centrul Speranța); - sediul din str. Aleea Ion Grămadă nr. 1-5 (Casa Prieteniei); - sediul din str. Mihai Eminescu nr. 8. Valoarea totală estimată a achiziției este de 4.000 lei fără TVA, din care: a) Serviciile de mentenanță periodică și service sisteme antiefracție care vor fi prestate în anul 2021, au o valoare totală de 2.000 lei fără TVA și se derulează începând cu data semnării contractului de servicii și până la data de 31.12.2021, conform clauzelor contractuale și conform notelor de comandă înaintate de autoritatea contractantă. b) Durata contractului se poate prelungi de către părţi pentru o perioadă de cel mult 4 luni ale anului 2022, prin act adițional încheiat înainte de ajungerea acestuia la termen, în limita creditelor bugetare aprobate cu această destinație. In acest caz, valoarea totală a serviciilor este de 2.000 lei fără TVA. Prin acceptarea prezentei achiziții directe, vă asumați respectarea tuturor cerințelor din Caietul de sarcini atașat.
- Număr anunț
- DA28268709
- Autoritate contractantă
- JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4 RON
- Valoare atribuită
- 4 RON
- Data publicării
- 24.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.