Atribuită
Cumpărare directă
Cuprinde Toner Samsung D111S ptr SL-M2022 Toner HP CF 230X oem Toner HP CF380X negru pentru HP M476 Cerneala Brother BTD60BK negru Cerneala BT5000C cyan Cerneala BT5000M magenta Cerneala BT5000Y yellow Toner HP CF 283A pentru HP M225dn CARTUS TONER TN2421 3K ORIGINAL BROTHER DCP-L2512D Unitate imagine Brother DR2401 Toner yellow HP CF383 pentru M476
- Număr anunț
- DA28167483
- Autoritate contractantă
- GRADINITA LUMINITA (CUI 4837870)
- Furnizor / câștigător
- MYCAR GLOBAL TRADING SRL (CUI 15197793)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11,76 RON
- Valoare atribuită
- 11,76 RON
- Data publicării
- 10.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.