Atribuită
Cumpărare directă
125g ZUZU IAURT CAPSUNI6+2-11 TIPLE 30 OUA L VANBET -8 SET 2500G ARDO AMESTEC MEXICAN-7 BUC PULPE DEZ FARA PIELE CG ~3 KG -27.43KG 1KG FICAT PUI CG SEARA -10 BUC PORTOCALE PLASA 5KG -4 BUC LAMAI 2 KG MC -2 BUC BANANE 3-4 KG-36.28KG USTUROI -1.185KG MORCOVI -10.265KG SFECLA ROSIE-10.13KG TELINA -1.995 KG 800G SULTAN PASTA TOMATE 24%-10BUC 4100G ALEXSTAR CASTRAVETI 12.15CM-2 BUC 1L UNISOL ULEI -3 BAX (60 BUC / BAX) 1KG MARGARITAR ZAHAR-2 BAX 1L BISTRITA OTET 9 GRADE-1 BAX (6 BUC / BAX) 5KG MONTE BANATO FIDEA CU OS-1 BUC 1KG DERONI OREZ PILAF-6 BUC 1KG DERONI OREZ SARMALE-6 BUC 500G CHEERIOS CEREALE-4 BUC 200G ORIZONT MUSTAR EXTRA-1 BAX(12 BUC / BAX ) 1KG DOBROGEA FAINA 000-1 BAX (10 BUC / BAX ) 1KG ENACHE MALAI-1 BAX(10 BUC / BAX) 50G ROXY BATON CU CIOCOLATA-3 BAX(24 BUC / BAX) 36G BATON EUGENIA VANILIE-3 BAX(24 BUC / BAX)
- Număr anunț
- DA28136533
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4243908)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,86 RON
- Valoare atribuită
- 1,86 RON
- Data publicării
- 07.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.