Atribuită
Cumpărare directă
10g RIOBA UNT PORTIONAT 82%-5 TIPLE 2L ZUZU LAPTE 3.5% -6 BUC 2L ZUZU LAPTE 1.5% -4 BUC 30 OUA M VANBET -2 TIPLE 2500G MC MAZARE FINA-6 BUC TACAM DE PUI PG CG TRANSAVIA-3.831KG PIEPT PUI F PIELE CG -11.865KG ROSII CHERRY -10.35KG CEAPA GALBENA-33.45KG VARZA ALBA -13.465KG 800G SULTAN PASTA TOMATE 24%-6 BUC 4100G ALESSTAR CASTRAVETI 12-15 CM -2 BUC 1L UNISOL ULEI FLOAREA SOARELUI -2 BAX 1KG MARGARITAR ZAHAR CRISTAL -1BAX 65G 7 DAYS CROISSANT CACAO-3 CUTII(30 BUC / CUTIE) 31G MILKA NAPOLITANE-21 TIPLE (5 BUC / SET ) 31G MILKA NAPOLITANE -21 TIPLE(5 BUC / TIPLA) 120G MAIA BISCUITI CU MIERE-15 TIPLE(6 BUC / TIPLA)
- Număr anunț
- DA28172670
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4243908)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,48 RON
- Valoare atribuită
- 1,48 RON
- Data publicării
- 10.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.