Atribuită
Cumpărare directă
125g ZUZU IAURT CAP+BANANE-6+2-6 TIPLE 125G ZUZU IAURT VI+FRP 6+2-6 TIPLE 1X30 OUA L TONELI-5 SET 2500G MC FASOLE VERDE TAIATAT-6 BUC PULPE PUI DEZ FARA PIELE BAX-21.765KG MANDARINE MURCOTT- 28.185KG BANANE 3-4 KG -18.14KG 1L UNISOL ULEI FLOAREA SOARELUI-1 BAX 1KG MARGARITAR ZAHAR -1 BAX (10BUC / BAX) 500G MARGARITAR SPAGHETE -15 BUC 1KG DERONI OREZ PILAF -6 BUC 1KG DERONI OREZ SARMALE-6 BUC 460G NESQUIK DOU-15 BUC 450G REGAL KETCHUP DULCE-6 BUC 200G ORIZONT MUSTAR EXTRA-1 BAX 500G FINE LIFE GRIS-12 BUC 1KG ENACHE MALAI-10KG 120G MAIA BISCUITI CU MIERE .
- Număr anunț
- DA28194125
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4243908)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,18 RON
- Valoare atribuită
- 1,18 RON
- Data publicării
- 14.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.