Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,2% sub estimat

Excavator pe șenile

Număr anunț
CN1006475
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02384 (CUI 13683878)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.790.500 RON
Valoare atribuită
1.626.340 RON 9,2% sub estimat
Data publicării
20.11.2018 01:37
Anunț de atribuire
CAN1009504
Termen limită
05.12.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 223-509648
Documentație de atribuire
DF1031811

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

1.626.340 RON

din 1.790.500 RON estimat 9,2%

Adjudecat la 90,8% din estimat · economie 164.160 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.