Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARARE ECOTAXA 1.62 LEI MANOPERA: REVIZIE VEHICUL 2.50H X 75.00 LEI INLOCX2 BRAT INF SEMITREN FA 2.40H X 75.00 LEI INLOC DISC + PLACUTA DE FRANA FATA 1.50H X 75.00 LEI DEM-REM TRANSMISIE ROATA SPATE 0.80H X 75.00 LEI DEM-REM BARA ANTIRULIU SPATE 0.60H X 75 LEI CTR GEOM TRENURI FATA SI SPATE 1.20H X 75.00 LEI REG PARA TRENURI FATA SI SPATE 0.30H X 75.00 LEI INLOCUIRE SISTEM DE FRANA SPATE 3H X 75.00 LEI PIESE: SURUB 1BUC X 11.86 LEI BANDA IZOLATOARE 1BUC X 12.00 LEI GARNITURA BUSON GOLIRE ULEI 1BUC X 3.76 LEI FILTRU ULEI 1BUC X 27.65 LEI FILTRU MOTORINA 1BUC X 102.46 LEI FILTRU AER 1BUC X 35.99 LEI AMORTIZOR SPATE 2BUC X 177.10 LEI PLANETARA COMPLETA 1BUC X 459.62 LEI FILTRU HABITACLU 1BUC X 36.13 LEI DISC FRANA 1BUC X 331.69 LEI PLACUTE FRANA 1BUC X 194.29 LEI PIULITA M8 4BUC X 8.02 LEI BRAT TRANSVERSAL INFERIOR FATA DR ECHIPA 1BUC X 230.88 LEI BRAT TRANSVERSAL INFERIOR FATA STANGA EC 1BUC X 230.88 LEI DACIA OIL PLUS DPF DIESEL 5W30 1L 5BUC X 36.60 LEI SPRAY VASELINA CUPRU 0.20X 45.60 LEI VASELINA 0.50 X 40.80 LEI SURUB M6 8BUC X 6.48 LEI BIELETA STABILIZATOR 2BUC X 70.72 LEI ELF TRANSELF NFJ 75W80 1L 1 BUC X 35.02 LEI BEC PY 21W BEC SEMNALIZARE PORTOCALIU 2BUC X 4.91 LEI CABLU SECUNDAR FRANA MANA 2BUC X 87.92 LEI SET REGLAJE FRANA 1BUC X 112.92 LEI COL ARCURI FRANA 1BUC X 110.93 LEI SABOTI FRANA 1BUC X 227.93 LEI CILINDRU FRANA 1BUC X 341.51 CILINDRU FRANA 1BUC X 314.29 LEI COL ARCURI FRANA 1BUC 230.66 LEI SPRAY CURATATOR FRANE 1BUC X 17.40 LEI LICHID FRANA DOT
- Număr anunț
- DA28150971
- Autoritate contractantă
- Comuna Turia (CUI 4404630)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SRL (CUI 6682144)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5 RON
- Valoare atribuită
- 5 RON
- Data publicării
- 08.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.