Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie SCAUNE ELEVI T6 Dim: Inalțime totală (incl.șezut): 780mm Inaltime sezut: 450 mm; Lățime 390 mm Lungime 430 mm Descriere: Structura metalica/4 picioare 2 bare ranforsare sezut. Sezut si spatar: lemn stratificat din Fag, mulate anatomic, grosimea 6 mm. Struct: profil din otel Ø25x1,5mm, sudat integral, vopsit in camp electrostatic; Picioarele structurii sunt prevazute cu dopuri PVC; Culori: pentru lemn-lacuit natur; structura metalica - RAL7040; Se livreaza montat.558 bucati, 109 ron SCAUNE ELEVI T5 Dim: Inalțime (incl.șezut): 730mm Inaltime sezut: 420 mm; Lățime 390 mm Lungime 430 mm Descr: Structura metalica/4 picioare. Sezut si spatar: lemn stratificat Fag, mulate anatomic, grosimea 6 mm. Struct: profil otel Ø25x1,5mm, sudat integral, vopsit in camp electrostatic; Picioarele structurii sunt prevazute cu talpi PVC; Culori: lemn - lacuit natur; structura metalica- RAL7040; Se livreaza montat.180 bucati, 109 ron SCAUN TAPITAT PROFESOR Dim: 530x425x830 mm Descr: Scaun cadru de otel, sudat integral. Sezutul din lemn stratificat, captusit cu burete densitate ridicata grosime minim 30 mm, tapitat cu stofa culore neagra. Se livreaza montat. 65 bucati,87 ron SCAUN LABORATAOR Dim: 440x580x400-500mm; Descr: Scaun laborator reglabil pe inaltime, tapitat cu piele ecologica crem. Cilindru hidraulic, mecanism de ridicare-coborare, stea suport din PVC si rotile sau stoppereSe livreaza partial montat.60 bucati, 97 ron
- Număr anunț
- DA28227073
- Autoritate contractantă
- ORASUL DOLHASCA (CUI 5461609)
- Furnizor / câștigător
- FURNISSA SRL (CUI 24089030)
- Cod CPV
- 39110000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91,92 RON
- Valoare atribuită
- 91,92 RON
- Data publicării
- 17.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.