Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie mobilier scolar: BANCĂ SCOLARĂ INDIVIDUALĂ T6 Parametri tehnici şi funcţionali: Dimensiuni: 700(L)x500(l)x760(H)mm Descriere: Structură metalică cu secțiunea de 50x30x1,5mm, sudată integral și vopsită în câmp electrostatic (RAL7040), prevazută cu bară de rigidizare superioară si elemente din plastic pentru protecţia pardoselii. Blat din pal metaliminat cu colțuri rotunjite (700x500x18mm) - nuanta Fag, cant ABS 2mm, cos metalic depozitare rechizite. Prevăzut cu cârlig pentru ghiozdan. Materiale: Ţeavă din oţel, dimensiuni 50x30x1.5 mm, pal melaminat Finisaj: Vopsire electrostatica, Cant ABS de 2 mm. Se livreaza partial montata.,530 bucati, 203 ron CATEDRA CU SERTAR Parametri tehnici şi funcţionali: Dimensiuni: 1200x600x760mm Descriere: Structura metalică sudată integral, din teava elicoidala 40x20mm, vopsită in camp electrostatic (RAL7040). Blat din PAL melaminat nuanta Fag, cu grosimea de 18mm, cant ABS de 2mm. Prevăzut cu un corp depozitare, cu maner metalic si încuietoare. Se livreaza partial montata.31 BUCATI, 408 RON CUIER CLASA Parametri tehnici şi funcţionali: 2700x300mm 30 agatatori . Se livreaza montat. 31 BUCATI, 200 RON FISET METALIC Parametri tehnici şi funcţionali: Dimensiuni: 1800x800x350mmDescriere:Fabricat din otel vopsit RAL7040, grosime 0.6 mm si 0.9mm Securizarea se face cu încuietoare in 3 puncte Usi ramforsate pentru stabilitate sporita Conţine 4 poliţe reglabile pe intaltime la orice inaltime doritaSe livreaza montat. 7 BUCATI, 943 RON
- Număr anunț
- DA28227237
- Autoritate contractantă
- ORASUL DOLHASCA (CUI 5461609)
- Furnizor / câștigător
- FURNISSA SRL (CUI 24089030)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 133,04 RON
- Valoare atribuită
- 133,04 RON
- Data publicării
- 17.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.