Atribuită Cumpărare directă

Servicii de preluare, transport si eliminare deseuri periculoase si nepericuloase, dupa cum urmeaza: -ambalaje contaminate cod 15.01.10* (deseu sticla)- 899.35 kg -absorbanti si materiale filtrante cod 15.02.03 (deseu textil)- 2771 kg -deseu lemn cod 17.02.01- 933 kg -materiale plastice si de cauciuc cod 19.12.04 (deseu cauciuc)- 2000 kg -absorbanti si materiale filtrante cod 15.02.03 (deseu piele)- 23 kg -anvelope scoase din uz cod 16.01.03 (deseu cauciuc)- 3130 kg -deseu tigle si produse ceramice cod 17.01.03 (deseu ceramic)- 37 kg -materiale plastice si de cauciuc cod 19.12.04 (deseu plastic)- 465 kg

Număr anunț
DA28282848
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
Furnizor / câștigător
SETCAR SA (CUI 6873861)
Cod CPV
90523000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,10 RON
Valoare atribuită
9,10 RON
Data publicării
28.06.2021 00:00
Data finalizării
28.06.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,10 RON

din 9,10 RON estimat