Atribuită
Cumpărare directă
oDeterminări privind expunerea la pulberi și întocmirea buletinelor de determinare: 4 puncte de măsurare x 120 lei/punct de măsurare oDeterminări privind expunerea la solvenți și întocmirea buletinelor de determinare: 6 puncte de măsurare x 180 lei/punct de măsurare oDeterminări privind expunerea la metale (fumuri) și întocmirea buletinelor de determinare: 2 puncte de măsurare x 200 lei/punct de măsurare oDeterminări privind expunerea la agenți biologici și întocmirea buletinelor de determinare: 12 puncte de măsurare x 350 lei/punct de măsurare oDeterminări privind expunerea la amoniac și întocmirea buletinelor de determinare: 1 punct de măsurare x 180 lei/punct de măsurare oDeterminări privind expunerea la clor și întocmirea buletinelor de determinare: 1 punct de măsurare x 145 lei/punct de măsurare oDeterminări privind expunerea la zgomot și întocmirea buletinelor de determinare: 6 puncte de măsurare x 350 lei/punct de măsurare oDeterminări privind condițiile de iluminat și întocmirea buletinelor de determinare: 4 puncte de măsurare x 350 lei/punct de măsurare oÎntocmirea buletinelor de expertizare pe baza rezultatelor buletinelor de determinare și a analizei existenței, intensității și efectelor înregistrate aspra organismului pentru suprasolicitarea nervoasă sau psihică: 3 categorii de personal x 2.000 lei/categorie
- Număr anunț
- DA28236186
- Autoritate contractantă
- Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
- Cod CPV
- 71319000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15,99 RON
- Valoare atribuită
- 15,99 RON
- Data publicării
- 18.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.