Atribuită
Cumpărare directă
Determinari privind expunerea la agenti biologici si intocmirea buletinelor de determinare (3 puncte x 350 lei / punct de măsurare ) - Determinari privind conditiile de iluminat si intocmirea buletinelor de determinare (3 puncte x 350 lei / punct de măsurare ) - Determinari privind expunerea la câmpuri electromagnetice si intocmirea buletinelor de determinare (2 puncte x 350 lei / punct de măsurare ) - Intocmirea buletinului de expertizare pe baza rezultatelor buletinelor de determinare si a analizei existentei, intensitatii si efectelor inregistrate asupra organismului pentru suprasolicitarea nervoasă (2 categorii profesionale x 2000 lei / categorie profesionala )
- Număr anunț
- DA28174332
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA (CUI 11370190)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
- Cod CPV
- 71319000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,80 RON
- Valoare atribuită
- 6,80 RON
- Data publicării
- 10.06.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.06.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.